Білорусь має намір здати частину доріг у концесію західним інвесторам

Білорусь хоче здати в концесію західним інвесторам частину республіканських доріг.

Про це заявив заступник начальника головного управління автомобільних доріг Міністерства транспорту і комунікацій країни Олександр Головнєв на прес-конференції в Мінську у вівторок, повідомляє Прайм.

"Ми зараз працюємо з міністерством фінансів щодо створення такого переліку, і Мінтранс буде пропонувати три об'єкти - дороги М7, М3 і М10", - зазначив він.

Автодорога М7 йде від Мінська до прикордонного пункту Кам'яний Лог на кордоні з Литвою, М3 - Мінськ-Вітебськ, М10 - Гомель-Брест.

Головнєв розповів, що вже ведуться переговори з трьома виявившими інтерес компаніями з Іспанії, Польщі та Франції. "Але за законодавством концесіонери обираються за допомогою тендерних торгів, тому говорити, що ми будемо працювати з якоюсь конкретною компанією до проведення торгів, не слід", - підкреслив він.

Чиновник пояснив, що концесія передбачає не виділення кредитів в чистому вигляді, а передачу дороги підприємству чи організації, яка за свої гроші реконструює дорогу і протягом 20 років буде її утримувати, збирати плату, тим самим окуповуючи свої витрати.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 19:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.