Казахстан девальвував тенге

Національний банк Казахстану прийняв рішення відмовитися з вівторка від підтримки обмінного курсу тенге на колишньому рівні, знизити обсяги валютних інтервенцій і скоротити втручання в процес формування обмінного курсу тенге.

Про це повідомляє ИТАР-ТАСС з посиланням на заяву центробанку.

"Національний банк припускає, що новий рівень обмінного курсу перебуватиме близько 185 тенге за долар США", - йдеться в заяві Нацбанку.

Офіційний курс Нацбанку на 11 лютого був встановлений на рівні 155,5 тенге за $1.

"Щоб не допустити дестабілізації фінансового ринку та економіки в цілому, Національним банком буде встановлено коридор коливань курсу тенге відносно долара США від нового рівня 185 тенге за $1 США "плюс-мінус" 3 тенге і продовжена політика зі згладжування різких стрибків і короткострокової волатильності обмінного курсу. Але довгостроковий тренд обмінного курсу тенге буде формуватися під впливом макроекономічних передумов", - уточнюється в заяві.

Після заяви центробанку в країні припинили роботу сайти найбільших інтернет-магазинів з продажу побутової техніки, комп'ютерного обладнання, будматеріалів, закрилося багато обмінників. Автодилери на невизначений термін припинили продажі автомобілів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 9:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.