Будівництво підводної ділянки "Південного потоку" розпочнеться восени

Будівництво підводної ділянки газопроводу "Південний потік" через акваторію Чорного моря в обхід території України в країни Південної і Центральної Європи почнеться восени 2014р.

Про це повідомляє УНИАН з посиланням на підсумки наради з реалізації проектів "Південний потік" і "Південний коридор".

"До кінця першого кварталу 2014р. планується завершити й оприлюднити результати тендеру на глибоководну укладку, а також підписати контракт на поставку труб для другої нитки морської частини газопроводу. Будівництво підводної ділянки "Південного потоку" розпочнеться восени 2014р.", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що 29 січня 2014р. укладено угоду на поставку труб для першої нитки газопроводу.

Слідом за Болгарією і Сербією будівництво газопроводу на суші почнеться в Угорщині у другому кварталі 2015р. Зараз на угорській ділянці йдуть проектно-вишукувальні роботи, готуються документи щодо територіального планування і оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) для угорської, словенської та хорватської ділянок.

З метою реалізації енергетичних проектів на території Сербії йде узгодження міжурядової угоди з Боснією і Герцеговиною.

Учасникам наради також була представлена ​​інформація про статус проекту "Південний коридор" - системи газопроводів на території Росії, в тому числі призначеної для подачі газу в "Південний потік".

В рамках першого етапу проекту (Західний маршрут, включаючи перемичку "КС "Кубанська" - КС "Кореновская") активно триває будівництво лінійної частини. До теперішнього часу зварено та укладено в траншею 477,5 км з 880,6 км, що становить 54% від загальної протяжності Західного маршруту. На окремих побудованих ділянках проведені гідровипробування.

Ведеться спорудження необхідних газоперекачувальних потужностей. Зокрема, на компресорній станції "Руська", яка стане світовим лідером за встановленою потужністю - 448 МВт, йде монтаж основного технологічного устаткування. Аналогічні роботи виконуються на КС "Кореновська" і КС "Козача", готується майданчик для КС "Шахтинська".

За підсумками наради були дані доручення, спрямовані на своєчасну реалізацію проектів "Південний потік" і "Південний коридор".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 липня 2020, 23:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.