ДМЗ ліквідує представництво в Білорусі

Наглядова рада ПАТ "Донецький металургійний завод" (ДМЗ), що входить до групи "Донецьксталь", ліквідує до 5 липня 2014р. представництво компанії в Мінську (Білорусь).

Про це передає "Интерфакс-Украина" з посиланням на повідомлення компанії в системі розкриття інформації НКЦПФР.

Рішення про ліквідацію представництва прийнято 11 лютого.

"Причина прийняття рішення - припинення оформлення договорів з поставки металопродукції і відсутність необхідності в представленні інтересів суспільства в Республіці Білорусь", - пояснюється в повідомленні.

До функцій представництва входив пошук в Білорусі потенційних партнерів з промислового виробництва, покупців і замовників продукції, товарів, робіт, послуг, що виробляються та надає ДМЗ, сприяння укладення та виконання господарських договорів від імені підприємства. Крім того, пред'явлення претензій та позовів від імені компанії, представлення підприємства в судових та державних органах Білорусі, інформування керівництва заводу про стан і потреби ринку країни та ін.

У 2013р. компанія ліквідувала представництво в Києві.

ПАТ "ДМЗ" входить до групи "Донецьксталь", яка є великим виробником вугілля, коксу, чавуну і прокату. Завод спеціалізується на наданні передільних послуг для виробництва сортового, листового і фасонного прокату.

До групи "Донецьксталь", крім ДМЗ, входять, зокрема, ПрАТ "Донецьксталь-метзавод", АТ "Ясиновський коксохімічний завод", АТ "Макіївський коксохімічний завод", АТ "Шахтоуправління Покровське" (раніше "Червоноармійська-Західна №1") та ін.

Групу "Донецьксталь" контролює бізнесмен Віктор Нусенкіс.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 15:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.