Антидемпінгові мита на ввезення українських труб до МС можуть зрости, - ЄЕК

Антидемпінгові мита на ввезення деяких видів сталевих труб з України до Митного союзу (МС) можуть не тільки не знизитися, а навіть зрости.

Про це свідчить повторне розслідування департаменту захисту внутрішнього ринку Євразійської економічної комісії (ЄЕК), повідомляє "Интерфкс-Украина".

Згідно з матеріалами, розміщеними на офіційному сайті ЄЕК, за результатами розслідування була визначена наступна індивідуальна демпінгова маржа для підприємств української групи компаній "Інтерпайп": щодо обсадних труб - 40,94%, насосно-компресорних труб - 67,71%, нафтопровідних труб діаметром до 820 мм включно, газопровідних труб діаметром до 820 мм включно, гарячедеформованих труб загального призначення діаметром до 820 мм включно (НГП і ГД ОН труби) - у розмірі 19,73%.

У той же час всі діючі наразі ставки антидемпінгових мит на таку продукцію встановлені в меншому розмірі. Причому, якщо для НГП і ГД ОН труб відмінність чисто символічна (сьогодні діє антидемпінгове мито в 19,4% від митної вартості), то для перших двох видів трубної продукції працюють ставки менші від визначеної повторним розслідуванням демпінгової маржі більш ніж у 2 і 3 рази, відповідно (для обсадних труб антидемпінгове мито зараз встановлене ​​на рівні 18,9%, для насосно-компресорних - на рівні 19,9%).

Як пояснили в ЄЕК, доповідь профільного департаменту комісії була опублікована для того, щоб зацікавлені сторони могли дати свої коментарі та уточнення.

"Департамент захисту внутрішнього ринку їх проаналізує, після чого питання буде винесено на розгляд колегії комісії, яка вже прийме рішення про можливу зміну діючих індивідуальних ставок антидемпінгових мит для групи компаній "Інтерпайп", - відзначили в ЄЕК.

Як повідомлялося, департамент ЄЕК заявив про початок повторного розслідування в цілях перегляду індивідуального розміру ставок антидемпінгових мит відносно деяких видів сталевих труб з України у квітні минулого року.

Рішення було прийнято на підставі результатів розгляду заяви ВАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", ВАТ "Інтерпайп Новомосковський трубний завод", ТОВ "Інтерпайп Ніко Тьюб", які є виробниками сталевих труб на Україні і здійснюють поставки до Митного союзу (МС).

Заяву від імені українських виробників сталевих труб подано 28 лютого 2013р.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 квітня 2021, 5:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.