Нацбанк виділив Брокбізнесбанку 1 млрд. грн. рефінансування

Національний банк готовий надати Брокбізнесбанку 2 млрд. грн. рефінансування, з яких у середу вже виділив 1 млрд. грн., що дозволить стабілізувати ситуацію в банку.

Про це повідомив заступник голови наглядової ради групи компаній "ВЕТЕК" Борис Тимонькін журналістам у Києві в четвер, передає "Интерфакс-Украина".

"Банк підтримують і акціонери, і Нацбанк. Ми купили певні папери, під них отримали перший транш рефінансування на 1 млрд. грн.!", - сказав він.

"Тому будуть виконані всі платежі, які дотримувалися, і всі банкомати будуть наповнені", - додав Б.Тимонькін.

Він зазначив, що ситуація донесена до акціонерів, НБУ і уряду, і в даний час банк перебуває під моніторингом.

"Банк не кидають, підтримують, ситуація з ним - робоча ... усіма почута, і реакція адекватна і швидка", - пояснив Б.Тимонькін.

Він не зміг оцінити, чи були інспіровані сформовані обставини, однак, визнав, що політична ситуація додала певного негативу.

Б.Тимонькін пояснив, що в структурі пасивів Брокбізнесбанку була висока питома вага VIP-клієнтів, тому існував ризик відходу ряду з них із сумами близько 100 млн. грн.

Однак поки йшов приплив депозитів, це не представляло проблеми, але зі зміною ситуації на ринку після політичного загострення цей ризик зріс, пояснив Тимонькін.

Говорячи про проблеми банку з платіжною системою Visa, він вказав, що вона виникла через шахрайське зняття $250 тис. за кордоном, у зв'язку з чим зарубіжні транзакції за картками були заблоковані, однак, в Україні вони продовжують працювати.

Б.Тимонькин уточнив, що це відбулося у п'ятницю, тому банк не встиг вчасно врегулювати ситуацію, але займається цим зараз.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 1:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.