Кабмін вирішив збільшити статутний капітал "Нафтогазу" на 11 млрд. грн. за рахунок ОВДП

Статутний капітал НАК "Нафтогаз України" буде збільшено ще на 11,0664 млрд. грн. традиційним для останніх років способом випуску облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП).

Відповідну постанову №40 Кабінет міністрів прийняв 12 лютого і оприлюднив у четвер, повідомляє "Интерфакс-Украина".

Уряд оплатить акції нової емісії існуючої номінальної вартості 5-річними ОВДП з процентною ставкою не вище 14,3% річних.

"Міністерству фінансів здійснити для забезпечення виконання пункту 1 цієї постанови випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 11,0664 млрд. грн. з терміном обігу до 5 років і процентною ставкою доходу на рівні не вище 14,3% річних і внести їх від імені держави в оплату за додаткові акції НАК "Нафтогаз України", - йдеться в постанові.

"Нафтогаз України" має забезпечити використання отриманих ОВДП у господарській діяльності відповідно до статуту компанії, наголошується в документі.

Як повідомлялося, "Нафтогаз України" на початку лютого поточного року заявив, що заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ), що збільшилася за три останні місяці на 10 млрд. грн. і досягла майже 27 млрд. грн., загрожує зривом розрахунків за газ з російським "Газпромом".

У свою чергу, "Газпром" уточнив, що "Нафтогаз" заборгував йому $2,63 млрд. за поставки газу в минулому році, а ще $0,66 млрд. повинен виплатити до 7 лютого за газ, поставлений у січні цього року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 13 липня 2020, :48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.