Невтручання держбанків може підвищити ціну на долар до 9 грн. - банкіри

Фінансисти побоюються безготівкових торгів на ринку валют у п'ятницю: якщо Нацбанк або Ощадбанк не втрутяться, то долар може вирости до позначки в 9 грн.

Про це повідомляє "Finsnce.UA" з посиланням на топ-менеджерів ряду комерційних банків.

"У п'ятницю в обмінних пунктах курс складе 8,8-8,95 грн./$", - прогнозує головний економіст казначейства "Банку Нацкредит" Володимир Фенюк. Єдина втіха - валюти повинно вистачити на всіх. Фінансисти істотно наростили поставки в країну іноземної готівки.

"За січень завезли близько $80 млн. А зараз поставки поступово зростають на тлі підвищеного попиту з боку населення. Минулого тижня, наприклад, завозили по $10 млн. у день", - зазначив заступник голови правління банку "Фінанси та Кредит" Ігор Львов.

Найбільше фінансисти побоюються безготівкових торгів у п'ятницю, під час яких повинен помітно зрости попит на долар. Неофіційно банкіри називають навіть прогноз в 9 грн./$1, але все залежить від Нацбанку. Банкіри впевнені, що якщо він або Ощадбанк вийдуть у п'ятницю з продажами долара на міжбанк, то курс утримається на 8,78-8,8 грн./$.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 12:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.