Росія може заборонити українські вагони і лиття

Вимоги до українських виробників лиття та вагонів, швидше за все, знову будуть посилені.

Про це повідомляє "Finance.UA" з посиланням на газету "Ведомости", яка цитує учасників наради у віце-прем'єра РФ Аркадія Дворковича з проблеми неякісних литих деталей для вантажних вагонів українського виробництва.

"За підсумками Дворкович доручив Мінтрансу і Мінпромторгу до 1 березня провести консультації з Україною про укладення двосторонньої угоди про "забезпечення якості продукції вагонобудування", в тому числі лиття. Угода повинна стосуватися і вже поставленої продукції", - наводить видання зміст протоколу, підписаного за підсумками наради. Конкретні пропозиції поки ще не розроблені, уточнюють співрозмовники газети.

Представник Мінтрансу заявив, що "питання перебуває на стадії опрацювання". У Мінпромторгу і в Міністерстві промислової політики України на запитання видання не відповіли. Представник Дворковича від коментарів відмовився.

На українських виробників вагонів може вплинути і ще одна ініціатива російського уряду РФ: Дворкович доручив Мінпромторгу і Мінтрансу спільно з ВАТ "Російські залізниці" розробити пропозиції з розповсюдження технічного регламенту Митного союзу "Про безпечність залізничного рухомого складу" на країни СНД, йдеться в протоколі тієї ж наради. Регламент дозволяє продовжувати термін служби вагона на 5 років, але тільки після модернізації.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 15:36

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.