Тимошенко: "Серпентарій олігархів залито цементом на ім’я Курченко"

Українські олігархи будуть зберігати вірність президенту Віктору Януковичу, поки він знаходиться при владі. Таку думку висловила екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

"Я не вірю в розкол в рядах олігархів, я не вірю в їх відхід від Януковича (...) З різних причин це неможливо, поки їх лідер на посаді. Їх кримінальний бізнес настільки злився в одне ціле, що вони можуть роз'єднатися лише ціною власного життя", - зазначила екс-прем'єр.

"Межигір'я Януковича оформлено на Клюєва, "Укртелеком" Ахметова насправді належить ще й Януковичу, телеканал "Інтер" Фірташа, напевно, має за фасадом власників, наближених до Сім'ї. Весь цей серпентарій залито цементом на ім’я Курченко. Який би олігархічний бізнес ви сьогодні не дослідили глибше, ви завжди знайдете там Сім'ю", - підкреслила Тимошенко.

На її думку, розмови про демократію з олігархами зараз є утопічними. "Переговори вести потрібно, але розуміючи, що взаємний канібалізм у них почнеться лише після політичного падіння Януковича. А поки вони будуть монументально зберігати статус-кво", - резюмувала екс-прем'єр.

Крім того, Тимошенко не вірить, що в парламенті нинішнього скликання може бути створено нову демократичну більшість.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 листопада 2019, 19:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.