Захищати Пінчука в Лондоні буде адвокат, який "відкрив нові грані в законах про шахрайство"

Український бізнесмен Віктор Пінчук призначив юридичну фірму Hogan Lovells новим представником його інтересів у судовій справі в Лондоні проти Геннадія Боголюбова та Ігоря Коломойського щодо акцій ВАТ "Криворізький залізорудний комбінат" (КЗРК, Дніпропетровська обл.).

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на видання The Lawyer.

Компанія White & Case, яка раніше представляла інтереси Пінчука, 31 січня 2014р. позбавлена ​​делегованих повноважень через внутрішній конфлікт інтересів.

"Розслідування справи [щодо конфлікту інтересів] встановило, що White & Case консультувала Боголюбова і Коломойського в США з питань корпоративної реструктуризації та потенційного IPO і одночасно консультувала Пінчука щодо судової справи у Лондоні. Водночас суддя визнав, що порушень конфіденційності клієнтів не було, але не виключив можливий ризик виникнення подібного конфлікту", - вказується в повідомленні.

У повідомленні також наголошується, що Hogan Lovells раніше представляла інтереси казахстанського БТА Банку в судовому спорі проти Мухтара Аблязова. При цьому фірма відсудила у колишнього голови БТА Банку $2,1 млрд.

"Для Пінчука перехід до Hogan Lovells - сміливий і динамічний крок. В судовому спорі БТА Банку з Аблязовим Кріс Хардман [партнер Hogan Lovells] став одним із найуспішніших адвокатів у Лондонській судовій групі, відкриваючи нові грані в законах про шахрайство", - зазначає The Lawyer.

Нагадаємо, що Пінчук в рамках заявленого в березні 2013р. позову просить суд визнати, що відповідачі тримають акції КЗРК в довірчому управлінні на його користь і вимагає передати йому ці акції, а також компенсувати збитки.

Видання The Independent оцінювало ймовірну суму позову в $2 млрд., з яких близько $1 млрд. - вартість КЗРК і ще приблизно стільки ж - виплачені дивіденди.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 13:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.