ЄС готовий надати новому українському уряду економічну допомогу - Яценюк

Європейський Союз готовий надати економічну допомогу новому українському уряду. Про це сказав на прес-конференції в Німеччині лідер ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк, передає УНН.

"Наші європейські та західні партнери готові надати новому українському уряду відповідну підтримку. Коли я кажу про новий український уряд - це не корупційний уряд, що представляє інтереси режиму. А це той уряд, який має рівень довіри, в першу чергу, у західних партнерів", - сказав Яценюк.

За його словами, було запропоновано кілька механізмів надання допомоги. У першу чергу, це кредити МВФ, кредити міжнародних інституцій та Європейського Союзу.

"Хочу нагадати, що обговорювалися кілька цифр і підходів, починаючи з макрофінансової допомоги, яка вже запропонована Україні у розмірі EUR610 млн., і завершуючи збільшенням цієї допомоги до сум, які ми б не хотіли зараз розкривати, тому що це предмет окремих переговорів. Можу вас чітко запевнити, що нам абсолютно зрозумілий пакет економічної допомоги для нового українського уряду, для української держави", - резюмував Яценюк.

Нагадаємо, у Німеччині завершилася зустріч лідера "УДАРу" Віталія Кличка та лідера "Батьківщини" Арсенія Яценюка з канцлером Ангелою Меркель.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 грудня 2020, 3:08

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.