Маріупольська фабрика Порошенка зупинила роботу

ПАТ "Маріупольська кондитерська фабрика" (Донецька обл.) у лютому зупинила роботу.

Про це передає "Интерфакс-Украина" з посиланням на повідомлення корпорації Roshen.

Припинення виробництва стало результатом "політично мотивованого" ​​ускладнення зовнішніх торговельних відносин України.

"З липня 2013р. тиск на експортерів української продукції набув системного характеру. Головним фактором, який негативно позначився на кондитерській галузі в цілому, стало втручання податкових органів у господарську діяльність підприємств по всій Україні, які виявилися далекі від питань збереження робочих місць, захисту національного товаровиробника та створення сприятливого середовища для розвитку підприємництва", - йдеться в повідомленні.

У 2013р. Маріупольська кондфабрика отримала чистий збиток 17,77 млн. грн. проти чистого прибутку 11,37 млн. грн. в 2012р.

Маріупольська кондитерська фабрика "Рошен" входить до корпорації Roshen, яка також об'єднує Київську, Кременчуцьку (Полтавська обл.) і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат "Бершадьмолоко" (Вінницька обл.), а також Липецьку фабрику "Рошен" (РФ), Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина). Загальний обсяг випуску кондитерських виробів корпорації досягає 450 тис. т на рік.

Корпорацію Roshen контролює бізнесмен Петро Порошенко.Коментарі

Додати коментар


Я из Мариуполя!

Отомстил Донбассу Петя. Но диабет у него не зря...

ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 4:11

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.