ХТЗ пройшов аудит системи енергоменеджменту ISO 50001

ПАТ "Харцизький трубний завод" (ХТЗ, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", успішно пройшло перший наглядовий аудит системи енергетичного менеджменту (СЕнМ) підприємства на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 50001.

Про це передає "Интерфакс-Украина" з посиланням на повідомлення компанії.

У ході перевірки фахівці офіційного органу з сертифікації TÜV SÜD в Україні оцінювали роботу підрозділів ХТЗ за системою енергоменеджменту, а також рівень залученості в неї співробітників.

При підведенні підсумків аудитори дали позитивну оцінку функціонуванню СЕнМ на ХТЗ і підтвердили легітимність сертифіката, отриманого в минулому році.

"За останній рік на ХТЗ зроблено дуже багато - ми побачили успішно функціонуючу систему енергоменеджменту, яка стала частиною масштабного процесу боротьби із втратами. Такий комплексний підхід дуже важливий на шляху підвищення ефективності підприємства та оптимізації процесу споживання енергії", - зазначив представник аудиторської компанії Михайло Левицький.

Сертифікат міжнародного зразка за вимогами стандарту ISO 50001 ХТЗ отримав у березні 2013р.

ХТЗ - найбільший в Україні і один з найбільших в Європі виробників труб. Компанія випускає прямошовні електрозварні труби великого діаметру від 508 до 1422 мм із зовнішнім антикорозійним і внутрішнім антикорозійним або гладкісним покриттям для магістральних газо- і нафтопроводів. Потужності заводу - 1,3 млн. т труб на рік.

ХТЗ входить в металургійний дивізіон групи "Метінвест".

Основними акціонерами "Метінвесту" є група СКМ Ріната Ахметова (71,25%) і "Смарт холдинг" Вадима Новинського (23,75%), які спільно керують компанією.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 червня 2021, 15:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.