ФРС США посилила вимоги до іноземних банків з активами понад $50 млрд.

Федеральна резервна система ввела нові вимоги до найбільших іноземних банків, які мають активи в США понад $50 млрд.

Про це йдеться в повідомленні американського регулятора, повідомляє Прайм.

Такі кредитні організації повинні створювати спеціальні холдингові компанії, які управлятимуть підрозділами в США і будуть підкорятися тим же стандартам по капіталу, ліквідності і ризикам, що й американські банки.

"Як показала фінансова криза, несподіване банкрутство або передбанкрутний стан великих фінансових організацій може мати дестабілізуючі наслідки для фінансової системи і завдати шкоди економіці", - заявила глава ФРС Джанет Йеллен. За її словами, нові вимоги до банків дозволять уникнути подібної ситуації.

Холдингові компанії також будуть зобов'язані регулярно надавати ФРС свої плани по капіталу і проходити стрес-тести. "Найважливіший внесок, який ми можемо зробити для забезпечення стабільності світової фінансової системи - це домогтися стабільності в США", - заявив керуючий ФРС з питань фінансового регулювання Деніел Тарулло.

Крім того, нові вимоги наказують корпораціям створювати комітети з оцінки ризиків і призначати топ-менеджера, відповідального за управління ризиками американських підрозділів. Що стосується організацій з активами понад $50 млрд. в цілому, але менше цієї суми - в США, то їм також доведеться відповідати вимогам ФРС, але для них такі вимоги будуть трохи м'якшими.

Іноземні банки, бізнес яких підпадає під нові вимоги, повинні виконати їх до 1 липня 2016р.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 липня 2020, 16:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.