Обсяг IPO в Європі може досягти 7-річного максимуму

Початок 2014р. може стати найбільш сприятливим для європейського ринку IPO з часів фінансової кризи.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на Financial Times.

Початок відновлення економіки регіону зробило акції європейських компаній дуже привабливими для фондів прямих інвестицій, відзначають експерти.

У вівторок про намір провести IPO оголосили датська аутсорсингова компанія ISS і британський дискаунт-рітейлер Poundland, за день до цього - французька інжинірингова група GTT.

У сукупності ці три компанії планують розмістити на відкритому ринку акції на суму більше $2,3 млрд.

Про намір провести IPO оголосить у найближчі дні і британська мережа магазинів товарів для тварин Pets at Home, яка належить фонду прямих інвестицій KKR.

З урахуванням цих угод загальний обсяг IPO, оголошених в Європі у першому кварталі 2014р., перевищить $8,3 млрд., що є максимумом з 2007р. Згідно з даними дослідницької компанії Dealogic, в січні-березні 2013р. обсяг IPO в Європі склав близько $3,2 млрд.

"Активність зростає, оскільки котирування акцій досить привабливі, при цьому інвестори очікують збереження сприятливих ринкових умов", - відзначає аналітик UBS Гарет МакКартні.

Збільшення активності на європейському ринку IPO викликане істотним поліпшенням настрою учасників ринку у зв'язку із сигналами виходу економіки регіону з кризи.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 липня 2020, 15:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.