"Газпром" виявив значні запаси нафти на Сахаліні

Проведена у 2013р. дорозвідка газоконденсатного Південно-Киринського родовища (проект "Сахалін-3") виявила на ньому великі запаси нафти.

Як повідомляє УНИАН, раніше запаси по категорії C1 + C2 "Газпром" оцінював у 563,9 млрд. куб. м газу і 71,7 млн. т конденсату.

Тепер до цього додалося 464 млн. т нафти (С1 + С2), до 131 млн. т збільшилися запаси конденсату, а запаси газу зросли до 682 млрд. куб. м, повідомило джерело, близьке до одного з підрядників "Газпрому" з числа тих, хто проводили дорозвідку.

У грудні начальник департаменту "Газпрому" з видобутку газу, конденсату і нафти Всеволод Черепанов інформував, що розвідувальне буріння в 2013р. показало наявність на Південно-Киринському родовищі не тільки нового газу, а й значних запасів нафти, і що у березні планується затвердити нові запаси.

Великих нафтових родовищ у Росії не відкривалося давно. За даними Роснедр, зі знову відкритих у 2013р. найбільше мало запаси всього 12 млн. т, майже в 40 разів менше, ніж знайдено на Південно-Киринському - воно взагалі може виявитися найбільшим на шельфі Росії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 08 серпня 2020, 18:08

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.