Протестувальники заблокували вантажі на всіх митницях Львівської області

Станом на 20 лютого 2014р. заблоковано рух вантажно-транспортних засобів у всіх митних постах Львівської області (Рава-Руська, Краковець, Шегині, Смільниця).

Про це повідомили в четвер у прес-службі Міністерства доходів і зборів.

При цьому здійснюється тільки пропуск легкового транспорту та мікроавтобусів. Одночасно поза пунктами пропуску в місцях блокування протестувальники здійснюють огляд салонів і багажників цього транспорту.

Пункт пропуску "Грушів-Будомєж", який знаходиться на польській стороні і здійснює загальний контроль, працює у штатному режимі.

Міністерство доходів і зборів України звернулося із закликом до громадян, які здійснюють блокування кордону, розблокувати роботу митних пунктів пропуску та дозволити співробітникам органів доходів і зборів вжити заходів для відновлення руху.

"Таке блокування загрожує припиненням постачання продовольства і вантажів в українські населені пункти", - заявили в Міндоходів.

"Крім того, така ситуація може призвести до значних фінансових втрат тих компаній і підприємств, діяльність яких безпосередньо пов'язана із зовнішньоекономічними операціями", - додали в прес-службі.

"Міністерство доходів і зборів ще раз підкреслює, що знаходиться поза політикою. Просимо громадян з розумінням поставитися до цього і не перешкоджати роботі органів доходів і зборів щодо забезпечення стабільного наповнення бюджетів усіх рівнів, акумуляції коштів, необхідних для виплати пенсій, стипендій, заробітних плат для працівників бюджетних організацій, а також функціонування в нормальному режимі митних пунктів", - йдеться в документі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 грудня 2020, 4:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.