У Макеєнка запевняють, що голод не загрожує Києву

Стан справ у продовольчій торгівельній мережі столиці стабільний, а збільшення попиту на продукти першої необхідності, яке спостерігається у закладах торгівлі, викликане поширенням недостовірної інформації про можливий дефіцит товарів.

Про це заявили в Управлінні торгівлі Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

За даними адміністрації, керівництво міста тримає на контролі ситуацію із наявністю продовольчих товарів та закликає мешканців столиці не панікувати.

Як повідомили у КМДА, результати оперативного моніторингу роздрібно-торгівельної мережі показали, що майже всі заклади торгівлі, окрім частини магазинів, розташованих в епіцентрі подій, працюють у звичайному режимі. Усі торгівельні мережі мають достатні запаси продуктів харчування та товарів першої необхідності.

Крім того, у Київській міській державній адміністрації повідомили, що наразі немає проблем із допуском у місто машин, які доставляють продукти у магазини.

Уся торгівельна мережа міста замовляє постачальникам продукцію в достатній кількості. За інформацією ВАТ "Київхліб", замовлення торгівельної мережі виконується в повному обсязі.

Ринки міста: Володимирський, Лук’янівський, Житній, Печерський працюють у звичайному режимі, навіть на Бессарабському ринку працюють м’ясний та молочний павільйони.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 квітня 2021, 5:23

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.