Мінагрополітики заявляє про стабільні поставки продуктів харчування в Київ

Міністерство аграрної політики та продовольства України запевняє, що ніяких перебоїв з поставками продуктів харчування у столичні торговельні мережі не буде, а цінова ситуація залишиться стабільною.

Про це передає "Интерфакс-Украина" з посиланням на повідомлення міністерства.

"Забезпечення Києва продуктами харчування здійснюється у звичайному режимі. Так, запасів продовольчих товарів у торговельних мережах і на складах підприємств роздрібної торгівлі в столиці вистачає в середньому на 20 днів", - йдеться в повідомленні.

Глава Мінагрополітики Микола Присяжнюк запевнив, що підприємства харчової промисловості працюють без збоїв і продовольчій безпеці країни нічого не загрожує. Найбільшим попитом наразі користуються крупи, цукор і борошно, які реалізуються на вагу.

За словами в.о. міністра, ажіотаж на окремі продукти харчування, що виник у другій половині дня 20 лютого, привів до скорочення пропозиції деяких товарів в окремих торгових мережах. У недостатній кількості були хліб і деякі види круп в магазинах "Сільпо", АТБ. Трохи краще була ситуація в магазинах "Ашан", "Фуршет", "Велика Кишеня" і Billa. У цих магазинах зростання цін на продукти харчування не зафіксовано.

Присяжнюк зазначив, що Аграрний фонд здійснює поставки борошна, круп, цукру в роздрібні мережі і борошна на хлібопекарські підприємства відповідно до заявок.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 січня 2021, 20:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.