"Газпром" відновив переговори з Австрією про будівництво "Південного потоку"

"Газпром" відновив переговори з австрійською стороною щодо газопроводу "Південний потік" і обговорив проект із сербським партнером - компанією "Сербіягаз".

Про це повідомляє Прайм з посиланням на прес-реліз компанії в понеділок.

Напередодні в неділю у Сочі відбулася робоча зустріч глави російського газового холдингу Олексія Міллера і гендиректора австрійської OMV Герхарда Ройса. Сторони розглянули питання розвитку двосторонньої співпраці. Зокрема, йшлося про постачання російського газу до Австрії.

На зустрічі були порушені питання ходу реалізації проекту "Південний потік", який передбачає будівництво газопроводу потужністю 63 млрд. куб. м через акваторію Чорного моря в країни Південної і Центральної Європи. По сухопутній частині проекту з Болгарією, Сербією, Угорщиною, Грецією, Словенією і Хорватією були підписані міжурядові угоди.

Раніше Австрія фігурувала в якості одного з можливих пунктів прокладки "Південного потоку". Але країна вирішила брати участь у проекті Nabucco, тому в якості базового варіанту маршруту "Південного потоку" був прийнятий проект, який не передбачає його проходження по території Австрії. Проте, пізніше Nabuccо West програв проекту Trans-Adriatic Pipeline (TAP) боротьбу за поставку азербайджанського газу з газоконденсатного родовища "Шахденіз" до Європи, у зв'язку з чим на ринку знову з'явилися розмови про намір австрійської сторони звернутися до "Газпрому" з пропозицією відновити переговори по "Південному потоку".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 серпня 2019, :29

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.