Завтра почнеться висування кандидатів у президенти

Висування кандидатів у президенти розпочнеться у вівторок, 25 лютого.

Про це повідомив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський, передає "Интерфакс-Украина".

"Виборчий процес починається 25 лютого, у вівторок, і з цього дня починається і висунення кандидатів. Календарний план основних організаційних заходів з підготовки виборів буде сьогодні розміщено на веб-сайті ЦВК в кінці дня. Так само в ЦВК триває підготовка методичних матеріалів, покликаних допомогти майбутнім суб'єктам виборчого процесу в оформленні документів, передбачених законом. Ці форми також будуть розміщені на веб-сайті ЦВК", - заявив Охендовський.

"У цілому можу сказати, що ЦВК, починаючи з 22 лютого, впритул займається питаннями підготовки позачергових виборів президента України, призначених на 25 травня. Комісія працює у штатному режимі. Усі члени комісії усвідомлюють покладену на них відповідальність. Будучи одним з небагатьох, поряд з Верховною Радою, легітимних державних органів, комісія гарантує українському народу проведення виборів президента у повній відповідності з міжнародними виборчими стандартами та законодавством України", - підкреслив він.

При цьому глава ЦВК не став коментувати заяву окремих політиків про необхідність переформатування нинішнього складу комісії для проведення дострокових президентських виборів.

"Я думаю, що думка самої комісії в даному контексті повинна, напевно, мати останнє значення. Член комісії може бути звільнений із займаної посади Верховною Радою за поданням президента України. Те ж саме стосується і нового складу ЦВК - для того, щоб призначити члена комісії, необхідно подання президента і рішення Верховної Ради. Ці питання знаходяться за рамками нашої компетенції, тому, думаю, що коментувати ці питання з мого боку буде неправильно", - сказав він.

"Я впевнений, що результати виборів, підготовлених і проведених саме цим складом комісії, будуть з однаковою довірою сприйняті на всій території України - і у Львові, і в Донецьку, і в Сумах, і в Севастополі, що, безумовно, першочергово в нинішній політичній ситуації", - додав він.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 серпня 2019, :56

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.