Ахметов посадив свого сина у наглядову раду "Метінвесту"

Син Ріната Ахметова - Дамір Ахметов - введений до наглядової ради української гірничо-металургійної групи "Метінвест".

Про це йдеться у повідомленні компанії, передає "Інтерфакс-Україна".

В сферу його компетенцій будуть входити питання стратегії, корпоративного розвитку та управління, а також питання виробничої ефективності.

За інформацією компанії, в рамках переходу на континентальну модель корпоративного управління, яка передбачає чіткий розподіл функцій між менеджментом і наглядовою радою, акціонери також вивели зі складу наглядової ради "Метінвесту" генерального директора Ігоря Сирого.

При цьому уточнюється, що на даний момент наглядова рада групи складається з дев'яти директорів, два з яких є незалежними.

Група "Метінвест" є міжнародною вертикально інтегрованою гірничо-металургійною групою компаній. У структуру групи входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США.

Основними акціонерами компанії Metinvest BV - материнської компанії групи "Метінвест" - є група СКМ (71,25%) і "Смарт-Холдинг" (23,75%), що спільно керують компанією.

До групи СКМ входять компанії "Метінвест Холдинг", ДТЕК, "Фарлеп-Інвест", "Оптима Телеком", "Сьогодні Мультимедіа", ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Рітейл" та інші.

100% акцій ЗАТ "СКМ" належать Рінату Ахметову.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 13:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.