Аграрії почали сівбу ярових

Україна приступила до сівби ярих культур під урожай 2014р.

Про це повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на Мінагропрод.

"Аграрії Криму розпочали сівбу ранніх ярих зернових культур, зокрема, ячменю, який вже засіяно на площі 22 тис. га", - сказано в повідомленні відомства.

За даними Мінагропроду, посівна площа ярих сільськогосподарських культур в усіх категоріях господарств під урожай 2014р. очікується на рівні 19,2 млн. га. Відомство зазначає, що 93% озимих культур знаходяться у доброму та задовільному стані.

"Сьогодні, незважаючи на складну ситуацію в країні і складні умови роботи аграрного відомства, будь-яких загроз щодо зриву весняно-польових робіт, по дефіциту палива або нестачі добрив для їх проведення немає", - заявив в.о. міністра Микола Присяжнюк.

Він звернувся до керівництва мітингувальників з проханням забезпечити працівниками відомства можливість доступу до їхніх робочих місць для вирішення питань виплати стипендій і заробітних плат студентам і викладачам профільних вузів і підприємств.

Україна під урожай 2014р. засіяла озимими на зерно і зелений корм, включаючи ріпак, 8,8 млн. га, що на 4,4% менше, ніж під урожай 2013р. Площі під озимими зерновими склали 7,8 млн. га (на 3,9% менше): у тому числі під озимою пшеницею - 6,34 млн. га, житом - 0,2 млн. га, ячменем - 1,25 млн. га.

Мінагропрод прогнозує пересівання до 500 тис. га озимих в 2014р.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 5:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.