МАУ скоротить кількість рейсів на 11%

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ, Київ) у лютому-березні 2014р. оптимізує програму польотів на деяких напрямках за рахунок скорочення кількості власних прямих регулярних рейсів на 11%.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на дані компанії.

"Суспільно-політична криза в Україні спричинив за собою зниження інтенсивності поїздок до/з України. Зниження попиту на ділові та туристичні поїздки відбилося на попередньому бронюванні авіаквитків в країну в лютому і березні. Цей факт змушує авіакомпанію оптимізувати програму польотів і на період з 24 лютого по 29 березня вивести ряд рейсів з розкладу", - повідомили в МАУ.

Таким чином, кількість виконуваних МАУ власних рейсів знизиться з 343 до 305 регулярних рейсів на тиждень.

"Завдяки партнерській мережі, клієнтам МАУ запропоновані альтернативні варіанти перельотів з використанням рейсів МАУ і рейсів авіакомпаній-партнерів. З відновленням попиту на авіаперевезення авіакомпанія МАУ буде оперативно збільшувати частоту рейсів з тим, щоб відновити раніше заплановані обсяги перевезень", - йдеться в повідомленні авіакомпанії .

З 1 квітня 2014р. авіакомпанія планує збільшення частот, відкриття нових напрямків, а також виконання сезонних рейсів. Вже відкрито продаж квитків на власні нові маршрути Київ - Кишинів, Київ - Мінськ, Київ - Душанбе, Київ - Нью-Йорк, а також додаткові рейси в Лондон, Барселону і сезонні літні рейси до Ніцци.

МАУ заснована в 1992р. Є найбільшою українською авіакомпанією. Базовий аеропорт - ДМА "Бориспіль".

Флот МАУ складається з 40 літаків: п'яти Embraer-190, 32 літаків Boeing 737 (у тому числі чотирьох авіалайнерів модифікації 737-900 ), трьох Boeing 767.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 серпня 2019, :30

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.