Японці знизили рейтинг України до "B-"

Японське рейтингове агентство Rating and Investment Information, Inc. (R&I) знизило рейтинг зобов'язань України в іноземній валюті з "B+" до "B-".

Згідно з повідомленням агентства, воно також помістило його під моніторинг з можливістю подальшого зниження, повідомляє "Интерфакс-Украина".

R&I вказує, що до влади прийшли проєвропейські опозиційні сили, проте, існує невизначеність щодо подальшого розвитку подій, зокрема, можливих контрзаходів російського уряду, який підтримував Януковича.

"До цих пір не ясно, чи зможе Україна відновити політичну і соціальну стабільність в короткий термін", - відзначає японське рейтингове агентство.

Воно нагадує, що міжнародні резерви впали за рік до кінця січня на 28% - до $17,8 млрд., або 2,5 місяців імпорту. При цьому валовий зовнішній борг країни, який підлягає сплаті протягом року, до кінця грудня 2013р. досягав $73,1 млрд., а сальдо рахунку поточних операцій України хронічно дефіцитне (8,9% ВВП у 2013р.) і його істотне поліпшення малоймовірно.

На думку R&I, врегулювання політичних і соціальних заворушень буде необхідною умовою для отримання фінансової допомоги МВФ, США і Європі, про можливість якої вони заявили. Однак рух нових лідерів у бік ЄС може викликати відповідну реакцію жителів проросійських східних регіонів країни, які підтримували Януковича, тому заворушення можуть тривати протягом тривалого часу, допускає агентство.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 січня 2021, 20:31

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.