Перший транш європейської допомоги Україні може бути узгоджений у березні

Перший транш фінансової допомоги Україні від Європейського союзу (ЄС) може бути узгоджений вже у березні.

Про це повідомив єврокомісар Януш Левандовський в Страсбурзі у вівторок, передає РИА "Новости".

"Ми у змозі надати [Україні] макроекономічну підтримку. Спочатку йшлося про €60 млн., зараз йдеться про суму понад €1 млрд. Ми зможемо це зробити за умови, що будемо знати, що вони зроблять з державними фінансами", - сказав єврокомісар.

За його словами, для отримання підтримки в ЄС новій українській владі необхідно якомога швидше провести переговори про отримання кредитів у Міжнародному валютному фонді. "Якби результат був досягнутий, то в березні могли би бути узгоджені перші транші допомоги", - сказав він.

Як повідомив Левандовський, 1 квітня представники ЄС обговорять допомогу Україні з міжнародними фінансовими інститутами. Україна також могла б розраховувати на дешеві кредити Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), вважає єврокомісар.

Раніше представник Еврокіміссіі заявив, що ЄС обговорює пакет фінансової підтримки України як на короткострокову, так і на середньо- та довгострокову перспективи за умови реформ у країні. Єврокомісія розглядає можливість надання допомоги спільно з міжнародними фінансовими інститутами - МВФ, Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), ЄБРР та іншими ключовими партнерами.

За інформацією Reuters, Євросоюз пропонує організувати конференцію донорів для фінансової допомоги Україні і координує заходи з надання економічної допомоги Україні з США, Японією, КНР, Канадою та Туреччиною.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 вересня 2020, 13:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.