Бізнес закликає нову владу посилити боротьбу з корупцією

Економічна криза і внутрішній конфлікт в Україні спровоковані корупційними діяннями попереднього політичного режиму.

Про це заявляє Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА), повідомляє "Интерфакс-Украина".

"Європейська Бізнес Асоціація вважає, що саме стихійна корупційність попереднього політичного режиму, відсутність верховенства закону, зловживання повноваженнями, нечесний і непрозорий розподіл бюджетних коштів разом з необгрунтовано важким нормативним тягарем і монополізацією призвели до жорсткої економічної кризи в Україні й спровокували внутрішній конфлікт в країні", - йдеться в заяві ЄБА.

Крім того, ЄБА називає єдиним засобом запобігання дефолту і банкрутства - створення стабільного і привабливого інвестиційного клімату невідкладне впровадження назрілих реформ, узгодження нового кредитного договору з МВФ та підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

"Це єдина альтернатива, яку ми бачимо для нової влади. Прийшов час дій, популізму вже немає місця в нашій країні, і, що важливо, ці кроки мають бути завершені задовго до запланованих у травні президентських виборів", - йдеться в заяві ЄБА.

У свою чергу, Федерація роботодавців України (ФРУ) заявляє про необхідність "якомога швидше завершити формування технократичного уряду з числа професійних фахівців у відповідних сферах".

При цьому, як говориться в заяві, ФРУ вважають за доцільне забезпечити участь громадських організацій, вчених і об'єднань роботодавців у процесі прийняття кадрових рішень щодо формування уряду і законодавчих рішень. Федерація також висловила готовність підтримати український уряд при проведенні реформ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 12:18

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.