Турчинов підписав низку кадрових указів

Виконувач обов'язків Президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав указ про призначення Олега Махніцького виконувачем обов'язків Генерального прокурора України.

Як повідомляє "Интерфакс-Украина", відповідний указ підписаний в понеділок, 24 лютого, і оприлюднений на сайті в.о. Президента у вівторок.

"З метою забезпечення національної безпеки в державі, враховуючи надання Верховною Радою України згоди на призначення О.Махницького виконувачем обов'язків генерального прокурора України і відповідно до пункту 1 частини першої статті 106 та статті 112 Конституції України постановляю: призначити Махницького Олега Ігоровича виконувачем обов'язків генерального прокурора Україна", - йдеться в документі.

Турчинов звільнив Сергія Кулика з посади начальника Управління державної охорони України.

Відповідний указ №92-2014, підписаний главою держави в понеділок, опублікований у вівторок на його офіційному сайті.

"Відповідно до п.17 ч.1 ст.106 та ст.112 Конституції України постановляю: звільнити Кулика Сергія Леонідовича з посади начальника Управління державної охорони України", - зазначено в тексті.

Турчинов звільнив Ірину Акімову з посади радника Президента України.

"Відповідно до ст.112 Конституції України звільнити Акімову Ірину Михайлівну з посади радника Президента України", - йдеться в тексті указу №93-2014, підписаного главою держави в понеділок і опублікованого на його офіційному сайті у вівторок.

В.о. Президента також звільнив Акімову від виконання обов'язків представника Президента України у Кабінеті міністрів. Відповідний указ №94-2014 також був підписаний у понеділок і опублікований у вівторок на його офіційному сайті.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 липня 2020, 19:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.