У Ахметова закликають до реформ, прозорості влади і розширення повноважень на місцях

СКМ вважає за необхідне проведення в країні реформ, впровадження ефективних механізмів державного управління, істотне розширення повноважень місцевих органів управління та підвищення прозорості та підзвітності влади громадянському суспільству.

Про це йдеться в заяві холдингу, розміщеному на його офіційному сайті у середу.

"Ми віримо: потенціал України величезний. Ми, як всі українці, прагнемо до створення нової країни. В якій будуть встановлені демократія і верховенство права, що забезпечують захист власності, вільну конкуренцію і соціальний захист", - йдеться в документі.

Автори заяви зазначають, що в країні вже почалися політичні перетворення, призначені дострокові президентські вибори. "Ці зміни проходять в умовах складної економічної ситуації. Найближчим часом від стабільності економіки України буде буквально залежати її майбутнє", - заявили в холдингу.

У групу "СКМ" входять найбільші в Україні гірничо-металургійних холдинг "Метінвест" і енергохолдинг ДТЕК, банки ПУМБ і "Ренесанс-Капітал", страховики "АСКА" і "АСКА-Життя", телекомгруппа Vega, Медіа група "Україна" і видавничий холдинг "Сьогодні Мультимедіа", "ЕСТА Холдинг" (нерухомість), "Український Рітейл" (роздрібна торгівля). У складі групи також UMG (видобуток глин), "Паралель" (оператор ринку нафтопродуктів), HarvEast (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum (раніше - холдинг "Гірські машини"), транспортний холдинг "Портінвест" та ін.

100% акцій СКМ належать українському бізнесмену Рінату Ахметову.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 9:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.