Ослунд пропонує відібрати у "сім'ї" $12 млрд.

Статки сім'ї Віктора Януковича сягають $12 млрд., тому перше, що потрібно зробити для стабілізації економіки України - це конфіскація активів колишнього Президента.

Про це пише авторитетний економіст, колишній радник українського уряду Андерс Ослунд у статті на Financial Times, повідомляє "Lb.UA".

"Протягом останніх чотирьох років єдиною метою Януковича було збагатити свою сім'ю і близьких. Розумна оцінка багатства його сім'ї - $12 млрд. Перший крок - виявити і заморозити активи, які сім'я Януковича і його найближче оточення привласнили та віджали. Києву знадобиться енергійна міжнародна допомога, щоб знайти і конфіскувати ці вкрадені кошти. Вони можуть значно поліпшити фінансове становище України", - заявив він.

Андерс Ослунд - старший науковий співробітник інституту економіки імені Петерсона у США. Він вважається головним спеціалістом по українській економіці в Америці.

Українські ЗМІ оцінювали капітал Олександра Януковича, який займається бізнесом у родині колишнього президента, в $367-510 млн. Йому належить корпорація "Мако", проте, активи, які в неї входять, так і не відомі. За наявною інформацією, вона об'єднує 17 підприємств в Україні, Нідерландах і Швейцарії.

За оцінками експертів, Януковичу належить низка енергетичних, газо- та вугледобувних підприємств, будівельна компанія "Марінсервіс", яка займається реконструкцією набережної в Балаклаві, виноробні компанії "Артемівськ Вайнері" і "Артвін", а також Всеукраїнський банк розвитку.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 жовтня 2020, 3:30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.