Переговори про надання Україні пакета фіндопомоги поки не ведуться, - Мінфін РФ

Заступник міністра фінансів РФ Сергій Сторчак заявив, що багатосторонні переговори про надання Україні пакета фінансової допомоги поки не ведуться.

Про це повідомляє Прайм з посиланням на агентство Рейтер.

В інтерв'ю агентству Сторчак зазначив, що зараз необхідно створити спеціальну міжнародну групу експертів. Поки ж переговори про фінансову допомогу можуть йти тільки на національному рівні.

Наприкінці минулого року РФ прийняла рішення вкласти в єврооблігації України до $15 млрд. Незабаром був викуплений перший транш на $3 млрд. Однак покупку другого траншу - на $2 млрд. - було відкладено через зміну влади в Україні.

Раніше представник Єврокомісії заявив журналістам, що Євросоюз працює над міжнародним пакетом фінансової підтримки для України. Єврокомісія розглядає можливість надання допомоги спільно з міжнародними фінансовими інститутами, такими як МВФ, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), ЄБРР та іншими ключовими партнерами.

За інформацією агентства Рейтер, Євросоюз пропонує організувати конференцію донорів для фінансової допомоги Україні і координує заходи з надання економічної допомоги Україні з США, Японією, КНР, Канадою та Туреччиною.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 вересня 2020, 21:23

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.