"Мотор Січ" має труднощі з розрахунками

ПАТ "Мотор Січ" має труднощі з розрахунками за поставки через нестабільну роботи банків.

Про це заявив глава компанії В'ячеслав Богуслаєв, повідомляє ИТАР-ТАСС.

"До мене останнім часом у зв'язку з відомими подіями звертаються підприємства, які виконують замовлення по нашим договорам (...) Маю сказати, що на підприємствах ВПК України це не позначається. Ніяких змін у частині управління галузями промисловості або окремими підприємствами сьогодні немає. Нестабільно працюють банки, і це багатьох налякало. Є труднощі з тим, щоб власні гроші взяти і розрахуватися за поставки", - розповів Богуслаєв.

При цьому глава компанії додав, що загроз для зупинки підприємства немає.

"У нас усі люди працюють, як і працювали. У нас підписані тверді замовлення на 2014р. - більше, ніж торік. Ми їх успішно виконуємо. Єдине, що ми зробили, це чергування людей з метою недопущення провокацій на місцевому рівні. Але провокацій поки немає. Нас запевняє керівництво у Києві і на місцевому рівні, що вони зроблять все, щоб промисловість не була зупинена", - повідомив Богуслаєв.

"Мотор Січ" - один з найбільших світових виробників двигунів для авіатехніки, а також промислових газотурбінних установок. Частка РФ в загальному обсязі експорту підприємства становить 30%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 10:35

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.