По факту захоплення адмінбудівлі Криму відкрито кримінальне провадження за статтею "тероризм"

Прокуратура АР Крим відкрила кримінальне провадження за ст. 258 КК України "Терористичний акт" за фактом захоплення будівель Верховної Ради АР Крим і Ради Міністрів автономії.

Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України в четвер.

"Сьогодні о 4.30 ранку двома групами невідомих (по 10-15 осіб у кожній) були захоплені будівлі Верховної Ради АР Крим і Ради Міністрів автономії. Невідомі проникли в зазначені приміщення, зламавши двері, потім закрилася в них. Ніяких вимог вони не висувають. За попередніми даними, зазначені особи мають вогнепальну зброю, кількість і тип якої невідомий. Під час захоплення приміщень зброя ними не використовувалася, також немає даних про застосування сили щодо працівників органів внутрішніх справ та УДО", - відзначили в прес-службі Генпрокуратури.

"Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за даним фактом прокуратурою АР Крим відкрито кримінальне провадження за ст. 258 КК України "Терористичний акт". Розслідування доручено УСБУ АР Крим", - йдеться в документі.

"На місці події знаходиться керівництво прокуратури АР Крим, ГУМВС України в АР Крим, СБУ в АР Крим. По тривозі піднято особовий склад місцевої міліції", - зазначили в прес-службі.Коментарі

Додати коментар


Никнейм.

А никого не напрягает, что майдановцы, которые захватывали ОГА - это, по мнению "Украины" - законно, а крымчане, захватившие ВС Крыма - это "террористы"?.. Двойные стандарты, блин.

ГОЛОВНЕ на 29 лютого 2020, 8:08

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.