Банки зупиняють роботу в Сімферополі

Банки тимчасово призупиняють роботу відділень у центрі Сімферополя (АРК).

Про це передає "Интерфакс-Украина".

Як повідомив державний Ощадбанк, фінустанова припинила роботу двох відділень у Сімферополі.

"Відділення Ощадбанку в Криму працюють у штатному режимі. Із 294 відділень закриті тільки два відділення, які знаходяться в центрі Сімферополя", - сказав представник прес-служби.

За його словами, інкасаторська служба банку працює в посиленому режимі і вчасно завантажує банкомати готівкою, POS-термінали у відділеннях банку і в торгово-сервісних підприємствах працюють безперебійно.

За даними прес-служби Промінвестбанку, тимчасово не працює одне відділення в Сімферополі.

"Обласне відділення банку, розташоване в Сімферополі, за адресою вул. Севастопольська, 10 тимчасово не обслуговує клієнтів, оскільки знаходиться в безпосередній близькості від "урядового кварталу", - сказав представник прес-служби.

Альфа-Банк також призупинив роботу відділення у столиці Криму.

"Альфа-Банк в Криму працює у штатному режимі - всі операції і платежі проводяться своєчасно і без обмежень. З метою забезпечення вимог безпеки тимчасово припинена робота відділення банку, розташованого поруч з епіцентром подій у Сімферополі: відділення "Сімферопольське" №1, вул. Горького,5", - сказав представник прес-служби.

Як повідомлялося, в будівлі кримського парламенту перебувають невідомі озброєні люди. У п'ятницю, 28 лютого глава МВС України Арсен Аваков заявив про те, що розцінює ситуацію з блокуванням аеропортів у Криму як збройне вторгнення і окупацію.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 травня 2019, 14:37

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.