Автодилери зупиняють продажі

Невизначеність на валютному ринку змушує деяких автодилерів призупинити продажі.

Про це пише "Коммерсант-Украина".

Як заявив регіональний директор "Атлант-М Південь" (дилер Renault) Олександр Дмитерчук, компанія прийняла рішення про призупинення продажів. Рішення прийнято поки на один день, що буде далі не зрозуміло.

Генеральний директор ТОВ "Єврокар" (Skoda) Марина Яковлєва каже, що через коливання курсу компанії довелося призупинити продажі споживачам, крім тих, перед якими існують зобов'язання.

За словами директора з маркетингу групи АІС Сергія Боровика, імпортери певних брендів надіслали лист із проханням обмежити продажі, так як поставку автомобілів вони не гарантують. У АІС кажуть, що в їхній компанії тренд на призупинення продажів не торкнувся бренди Geely, SsangYong і MG.

Не планують зупиняти продажі автомобілів у Volkswagen. "Галопуючий курс валют створює труднощі в роботі нашої компанії. Ми не можемо спланувати продажі, щодня змінюється їх ціна", - зазначив глава відділу продажів легкових автомобілів цієї марки компанії "Порше Україна" Сергій Носенко.

Генеральний директор компанії "ABT Баварія" (офіційний імпортер BMW, MINI в Україні) Олександр Тимофєєв говорить, що компанія продовжує реалізацію, але клієнтів стає все менше і менше.

Крім того, компанії несуть витрати, пов'язані з уповільненням переміщення грошей від продавця до імпортера, якому необхідно закупити валюту.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 листопада 2020, 15:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.