Ахметов звинуватив свою компанію у конфлікті на Андріївському

Український бізнесмен, депутат Верховної ради Рінат Ахметов вважає конфлікт навколо знесення трьох будинків на Андріївському узвозі в Києві результатом непрозорості дій групи ЕСТА - Донецьк.

Про це повідомляють "Українсьькі новини" з посиланням на прес-службу бізнесмена.

За його словами, група ЕСТА, вивчивши думки киян, вирішила відмовитися від будівництва бізнес-центру на Андріївському узвозі ще в березні.

"На жаль, після цього рішення допустили дві грубі помилки. По-перше, дії компанії не були скоординовані, по-друге, вони не були роз'яснені громадськості. Таким чином, головні принципи SCМ - відкритість і прозорість - були порушені", - сказав Ахметов.

Бізнесмен пообіцяв, що SCМ поверне первісний вигляд зруйнованим фасадам і допоможе місту відновити Андріївський узвіз.

Як повідомлялося, група ЕСТА відмовилася від будівництва торгово-офісного центру на Андріївському узвозі й обіцяє зберегти історичний вигляд фасадів будинків, побудованих на місці знесених.

Так, 10 квітня в соціальних мережах з'явилася інформація про знесення 3 історичних будинків на Андріївському узвозі в межах проекту будівництва офісного комплексу "Андріївський плаза".

ЕСТА, яка є забудовником цієї ділянки, спростувала інформацію про знесення історичних будинків, заявивши, що знесені будинки 1978 року побудови.

"ЕСТА Холдинг" був створений у 2008 році компанією System Capital Management для реалізації проектів у сфері нерухомості. 100% акцій компанії SCM належить Ахметову.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 13:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.