Російським трубникам не дає життя Пінчук

Російським виробникам труб заважає імпорт в Росію дешевої продукції українських підприємств, зокрема заводів корпорації "Інтерпайп", яка належить бізнесмену Віктору Пінчуку.

Про це сказав у четвер глава Фонду розвитку трубної промисловості Росії, пише Reuters.

За його словами, російське трубне лобі чекає зниження обсягів ринку в 2012 році і посилення конкуренції через вступ Росії до Світової організації торгівлі.

"Поточний рік, швидше за все, буде трохи нижче за обсягами російського ринку труб. Може бути, на кілька відсоткових пунктів нижче", - каже директор некомерційного фонду Олександр Дейнеко.

Обсяг трубного ринку РФ за підсумками 2011 року в натуральному вираженні становив близько 10,3 мільйона тонн, піднявшись приблизно на 12% у річному порівнянні майже до рівня докризового 2007 року.

При цьому на частку паливно-енергетичного комплексу в 2011 році довелося понад третини продажів трубної продукції російських компаній, розповів Дейнеко.

"Обсяг ринку труб великого діаметру в 2011 році виріс набагато сильніше - майже на третину, завдяки введенню і успішному освоєнню нових потужностей", - зазначає директор Фонду розвитку трубної промисловості.

На думку Дейнеко, після формального вступу Росії в СОТ в цьому році знизяться стримуючі імпорт мита, через що на російському трубному ринку зросте конкуренція.

Російським виробникам труб, найбільшими з яких є Об'єднана металургійна компанія, Трубна металургійна компанія і Челябінський трубопрокатний завод, також заважає імпорт в Росію дешевої продукції кількох українських підприємств, таких як "Інтерпайп".

Вони користуються угодою про пільговий режим поставок і не платять антидемпінгове мито, сказав директор трубного лобі.

"У них технології в основному 70 років минулого століття. Ми вийшли з ініціативою в липні 2012 року далі не продовжувати угоду про пільговий режим поставок в рамках Митного союзу. Нехай всі будуть в рівних умовах", - наголосив Дейнеко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 18:23

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.