ФДМ дозволив Ахметову і Григоришину позмагагатися за "Дніпрообленерго"

Фонд держмайна допустив до конкурсу з продажу 50% акцій найбільшої в країні енергопостачальної компанії ПАТ "Дніпрообленерго" компанії DTEK Holdings Ltd і ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання".

Про це йдеться у повідомленні фонду.

"На конкурс з продажу 50% акцій ПАТ "Дніпрообленерго" подано заявки від двох компаній. За результатами аналізу підтвердних документів, поданих на конкурс, обидві компанії допущені до участі в ньому", - говориться у повідомленні.

Так, за контрольний пакет акцій конкуруватимуть компанії DTEK Holdings Ltd та ТОВ "Луганське енергетичне обєднання, інформують у ФДМ.

"Стартова ціна пакета - 600 мільйонів гривень, а приватизаційний конкурс відбудеться 17 квітня об 11.00", - зазначається в повідомленні.

Як відомо, ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" підконтрольне бізнесменові Костянтину Григоришину, "Дтек" належить бізнесмену Рінату Ахметову.

Як відомо, "Дтек" володіє близько 1,5% акцій "Дніпрообленерго". Ще 15,89% акцій товариства належить Larva Investments Limited, Кіпр.

Продажу підлягає 2,9958 мільйона акцій "Дніпрообленерго" номінальною вартістю 29,958 мільйона гривень.

"Дніпрообленерго" є найбільшою в Україні енергопостачальною компанією за обсягами транспортування і постачання електроенергії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2020, 7:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.