Microsoft переуступить Facebook патенти

Microsoft 23 квітня оприлюднила свої плани з продажу Facebook 650 патентів з 925, які вона купує у інтернет-компанії AOL за 550 мільйонів доларів.

Про це пишуть "Ведомости" з посиланням на Foxbusiness.

Що стосується решти 275 патентів, то соцмережа отримає у Microsoft ліцензію на їх використання. Натомість Microsoft отримає ліцензію на використання 650 патентів, які продасть Facebook.

Компанії Білла Гейтса ця угода дозволить компенсувати більше половини коштів, витрачених на операцію з AOL, і залишитися при своїх правах. "Для Facebook угода стане "значним кроком" в створенні свого патентного портфоліо", заявив віце-президент компанії Тед Алліот.

10 квітня AOL повідомила, що продає патенти Microsoft за 1,056 мільярда доларів грошовими коштами.

Крім того, інтернет-компанія надасть Microsoft на неексклюзивних правах ліцензії ще на 300 патентів, які залишаться у власності AOL, зазначалося в прес-релізі.

Збережені патенти стосуватимуться технологій реклами, пошуку та інших областей, що представляють стратегічний інтерес для AOL.

Десять днів потому агентство Bloomberg з посиланням на інформовані джерела повідомило, що першою з пропозицією продати патентне портфоліо до AOL звернулася Facebook. Однак AOL не задовольнила запропонована ціна.

Посилення портфоліо інтелектуальної власності важливо для Facebook, яка готується до травневого IPO на 10 мільярдів доларів.

Патентні позови, подібні тому, який проти соцмережі в березні подала інтернет-компанія Yahoo, можуть завдати матеріальної шкоди бізнесу, фінансовим показникам, репутації або результатами операційної діяльності Facebook.

Щоб захистити себе від претензій конкурентів, Facebook в березні купила 750 патентів у IBM. І Microsoft також має намір перепродати більшу частину, отриманих від AOL патентів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 19:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.