Податківці закрили кримінальну справу, яка зачіпала Іванющенка

Податкова міліція закрила кримінальну справу, у який фігурували посадові особи Державної митної служби.

Проце повідомляє "Українська правда".

Раніше повідомлялося, що група слідчих розслідує ухиляння від сплати податків комерційними структурами за змовою з посадовими особами низки державних міністерств та відомств.

"Усі ці розслідування поєднує одна особливість - підозрювані чиновники перебували "у стосунках" зі структурами "Юри Єнакіївського"( депутат Партії регіонів Юрій Іванющенко) та "Іван Іванича" Аврамова", - писали ЗМІ.

Видання посилалося на рішення Шевченківського райсуду Києва від 30 січня 2012 року, з якого випливає, що податкова міліція розкрила масштабну й зухвалу злочинну схему монополізації імпорту групи товарів однією комерційною компанією у змові з посадовими особами митниці.

Яким чином працює вся система, слідчі довели на прикладі "співпраці" митниці із "Українською східною рибною компанією" - найбільшим імпортером риби, в результаті якої збиток держави нібито становив 4,3 мільйона гривень.

Так, у Єдиному державному судовому реєстрі є постанова Шевченківського райсуду Києва у якому зазначається, що дана кримінальна справа №69-140 була закрита 9 лютого 2012 року старшим слідчим з особливо важливих справ Податкової міліції у Харківській області, пише видання.

Слідчий закрив справу через "відсутність в діянні складу злочину".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 вересня 2020, :30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.