Україна і Японія погодили 319 проектів за "кіотські мільйони"

Державне агентство екологічних інвестицій та Організація з розробки нових енергетичних і промислових технологій Японії NEDO підписали договір про затвердження 319 проектів теплової санації будівель соціальної інфраструктури.

Документ підписаний в Києві у вівторок, 24 квітня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Всі затверджені проекти будуть реалізовані за рахунок коштів, які були раніше виручені від продажу Японії одиниць скорочення викидів за Кіотським протоколом.

Загальна вартість реалізації зазначених проектів становить 101,37 мільйона євро. Тепловій санації підлягають будівлі лікарень, дитячих садків та інших соціальних об'єктів, розташованих в семи областях України та Автономній республіці Крим.

Як повідомлялося, Україна реалізувала Японії 44 мільйони одиниць встановленої кількості - AAUs, Іспанії - 3 мільйони одиниць.

Водночас експерти "Фонду цільових екологічних інвестицій" попереджають, що Україна буде змушена повернути 470 мільйонів євро, отримані за рахунок продажу Японії та Іспанії одиниць встановленої кількості, якщо не встигне освоїти їх до кінця 2012 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 грудня 2020, 10:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.