НКЦПФР розпочала процес злиття двох депозитаріїв

Створення в Україні Центрального депозитарію розблоковано - злиття Національного депозитарію із Всеукраїнським депозитарієм цінних паперів завершиться, можливо, вже до кінця літа.

Про це пише "Комерсант-Україна".

Так, у вівторок Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку – НКЦПФР - зареєструвала емісію акцій НДУ на 73 мільйони гривень, під час якої планується провести обмін нових акцій установи на цінні папери акціонерів ВДЦП.

"Затримки з організацією реєстрації емісії були викликані тривалим періодом визначення оціночної вартості акцій НДУ і ВДЦП. Тепер же, коли коефіцієнт обміну визначений, ми можемо очікувати активного проходження етапів емісії", - пояснив голова правління НДУ Сергій Румпа.

Як відомо, коли рік тому акціонери НДУ вирішили збільшити капітал у 3,4 разу із 30 мільйонів гривень, НКЦПФР, яка керує державним пакетом в 86%, запропонувала на другому етапі розміщення допустити до покупки акцій співвласників ВДЦП.

Предбачалося, що акції випуску НДУ можуть бути оплачені як грошима, так і акціями ВДЦП, пише видання.

За словами Румпи, розміщення акцій пройде в два етапи і займе всього місяць.

Як повідомлялося, регулятор схвалив проект Концепції доступу на український фондовий ринок фінінструментів іноземних емітентів, активи яких розташовані в Україні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.