Азаров затримав оплату форвардів аграріям - ЗМІ

Весняно-польові роботи закінчені в одинадцяти областях України, а уряд лише зараз почав оплачувати форвардні контракти, укладені із сільгоспвиробниками.

Про це пишуть "Экономические известия".

Так, у середу на сайті Аграрного фонду з'явилася інформація про виділення коштів із держбюджету на погашення укладених раніше контрактів, які покривають договірні відносини з селянами лише на 10%.

"На рахунок Аграрного фонду надійшли кошти для оплати сільгоспвиробникам за форвардними контрактами на 213,6 мільйона гривень. На рахунки підприємств перераховано майже 50 мільйонів гривень", - ідеться у повідомленні АФ.

Надалі Аграрний фонд продовжить перерахування рівномірними траншами по мірі оформлення документів аграріями, цитує видання.

Раніше глава Мінагропроду Микола Присяжнюк заявляв, що на забезпечення форвардів з держбюджету буде виділено 2,2 мільярда гривень, потім збільшив цю суму до 3 мільярдів гривень, пише газета.

Так, виділені АФ кошти покривають лише 10% укладених контрактів, а реально перераховані агровиробникам - лише 2%, відзначає видання.

Такі темпи фінансування нівелюють саму ідею підтримки виробників напередодні посівної кампанії. Можна констатувати, що уряд не встиг забезпечити аграріїв потрібними коштами вчасно, хоча вони довірилися йому, підкреслюють журналісти газети.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:34

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.