В Україну припливли ще два швидкісних поїзди Hyundai. ФОТО

В Одеський морський торговий порт доставили третю партію електропоїздів Hyundai - два потяги в дев'ятивагонній комплектації.

Як повідомили агентству УНІАН у порту, як і потяги першої і другої партії, електропоїзди Hyundai доставлені в 9-вагонній комплектації.

Як повідомлялося, перша партія електропоїздів Hyundai прибула до Одеси в середині березня, друга - на початку квітня.

Постачання 10 нових двосистемних міжрегіональних електропоїздів у дев'ятивагонній комплектації від Hyundai Corporation здійснюються в рамках проекту впровадження в Україні прискореного залізничного руху за контрактом, підписаним з компанією Hyundai orporation 16 грудня 2010 року.

Фінансування постачань здійснюється за рахунок кредитних і власних коштів "Укрзалізниці", зокрема, 85% від загальної вартості 10 електропоїздів - 261 мільйон доларів фінансуватиметься за рахунок кредитних коштів "Ексімбанку" Республіки Корея терміном на 10 років.

Електропоїзди Hyundai призначені для перевезень пасажирів з експлуатаційною швидкістю до 160 км/год. залізницями України із шириною колії 1520 мм на електрифікованих ділянках шляху з постійним струмом напругою 3000 В і змінним струмом напругою 25 000 В, частотою 50 Гц.

Обслуговування нових потягів Hyundai планується здійснювати в ремонтний-екіпірувальних депо Харкова і Києва.

фото zthata.com.uaКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 19:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.