Датський лоу-кост Коломойського збанкрутував

Датська лоу-кост авіакомпанія Cimber Sterling, що належить Mansvell Enterprises Ігоря Коломойського, оголосила про своє банкрутство.

Про це повідомляють Avianews.

Згідно з повідомленням авіаперевізника, власник вирішив більше не підтримувати авіакомпанію фінансово. Заява про банкрутство передано в суд Сенненборга вранці 3 травня.

Згідно із законодавством, суд повинен призначити одного або декількох кураторів, які будуть займатися управлінням компанії.

"Ми інтенсивно працювали, щоб поліпшити ситуацію протягом декількох місяців, але не змогли досягти мети до того моменту, коли у нас закінчився час, - цитуються в заяві слова голови Cimber Sterling Яна Пальмера.

За його словами, було просто неможливо змінити сферу діяльності компанії швидко, щоб це показало відповідні фінансові результати.

Нова стратегія розвитку авіаперевізника була спрямована на зміну моделі бізнесу з бюджетних перевезень на створення лідируючої регіональної авіакомпанії в Скандинавії з акцентом на внутрішні рейси в Данії, Швеції і між країнами регіону у співпраці з компанією Skyways.

В Cimber Sterling очікують розробки плану майбутньої діяльності авіакомпанії протягом трьох днів.

Чинне керівництво Cimber Sterling, яке формально припинить свою роботу, розраховує, що авіакомпанія все ж продовжить польоти як мінімум на чотирьох літаках, виконуючи регіональні рейси на замовлення SAS Scandinavian Airlines.

Рада директорів Cimber Sterling очолює Григорій Гуртовий, який також є співголовою наглядової ради авіакомпанії Аеросвіт.

У липні 2011 року кіпрська Mansvell Enterprises Ltd. отримала контроль над 70,8% акцій данського бюджетника.

Згідно з презентаціэю голови ради директорів Cimber Sterling від 29 липня, основним власником Mansvell є український бізнесмен Ігор Коломойський, який також є основним акціонером декількох португальських лізингових компаній.

Як відомо, в Україні можуть з'явитися два нові європейські бюджетні авіаперевізники.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2020, 20:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.