На американського рітейлера Walmart подали в суд за хабарництво

Державний пенсійний фонд вчителів Каліфорнії подав до місцевого суду на раду директорів рітейлера Wal-Mart.

Про це повідомляє "Лєнта.ру" з посиланням на The Los Angeles Times.

Так, фонд звинувачує компанію в приховуванні даних про внутрішнє розслідування, пов'язане з хабарництвом співробітників Wal-Mart.

Пенсійний фонд вимагає відшкодувати збиток, нанесений йому діями топ-менеджменту компанії. Сума компенсації не розкривається.

За даними ЗМІ, в середу група інвесторів Wal-Mart подала позов до суду з вимогою надати всі документи, що стосуються внутрішньої перевірки, яку проводила компанія за фактом хабарництва в Мексиці.

Інформація про те, що менеджери Wal-Mart давали хабарі місцевим чиновникам у Мексиці, з'явилася в ЗМІ в кінці квітня. Кримінальне розслідування щодо компанії почали міністерства юстиції США і Мексики. За вчинені правопорушення рітейлеру загрожують штрафи на мільярд доларів.

За версією слідства, менеджмент Wal-Mart передав мексиканським держслужбовцям хабарів на 24 мільйони доларів. При цьому керівництво підрозділу в країні знало про скоєні злочини, але приховувало їх і від компанії, і від правоохоронних органів.

Wal-Mart є найбільшим рітейлером в світі. Компанія об'єднує більше восьми тисяч магазинів. Мережа супермаркетів в Мексиці є одним з найбільших бізнес-підрозділів ритейлера за межами США.

Нині на Wal-Mart в Мексиці працює більше 200 тисяч осіб.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 19:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.