BMW і Hyundai будуть разом збирати двигуни?

Німецький автовиробник BMW AG і південнокорейський Hyundai Motor обговорюють можливість об'єднати зусилля у розробці двигунів.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на співрозмовника, знайомого з ходом переговорів.

"Переговори знаходяться на ранній стадії", - сказало джерело на умовах анонімності.

Інше джерело повідомило виданню, що дві компанії обговорювали "всеосяжний союз", включаючи спільну розробку двигунів і розділення порівну витрат на нові розробки. Але джерело не знає, чи продовжуються переговори зараз.

Німецький Automobil Produktion повідомив, що BMW веде переговори з Hyundai про участь у витратах на розробку нового сімейства двигунів на 1-2 мільярди євро.

Журнал також повідомив, що віце-президент Hyundai - Їсан Чонг - син і спадкоємець глави Hyundai Motor Group Монг Ку Чонга, зустрічався з вузьким колом топ-менеджерів BMW в Мюнхені.

Втім, представники Hyundai Motor спростували інформацію про переговори.

Аналітики вважають, що поділ витрат на розробку високотехнологічних двигунів під посилені екологічні вимоги може бути вигідний обом виробникам. BMW може істотно скоротити витрати на розробку, Hyundai - отримати доступ до новітніх технологій бензинових моторів.
Hyundai - п'ятий за величиною автовиробник в світі. Разом з Kia Motors, що належить Hyundai, корпорація отримала за 2011 рік найвищу операційну маржу 10,4% серед п'яти провідних виробників. Вище цей показник тільки у виробника автомобілів преміум-класу BMW - 11,7%.

BMW в березні заявила, що працює над новою архітектурою двигунів, яка дозволить істотно поліпшити економічність трьох-, чотирьох-і шестициліндрових бензинових і дизельних моторів.

Німецький виробник активно співпрацює в галузі в розробках нових технологій. BMW веде переговори з General Motors про технології паливних елементів та співпрацює з PSA Peugeot Citroen в розробці і виробництві бензинових двигунів.

BMW також має партнерські відносини з Toyota. Німецька компанія поставляє дизельні двигуни для європейських моделей Toyota і співпрацює з нею в розробці літій-іонних акумуляторів для електромобілів і гібридів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 20:30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.