"Справжні" кияни купуватимуть ліки із 30% знижкою

Пільгові категорії громадян, які отримають "Картку киянина", у 2012 році зможуть купувати ліки вітчизняних виробників зі значною знижкою.

Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, повідомляє прес-служба відомства.

"Покупець надає свою "Картку киянина" для розрахунків та вводить свій пін-код, а продавець на екрані монітора побачить фотографію клієнта та його знижку", - сказав він.

За словами представника КМДА, утримувач картки сплачує вартість ліків, а інформація про покупку направляється до відповідного підприємства для звітності.

"Завдяки цьому ми зможемо проаналізувати попит на ліки зі знижкою та на основі цих даних вести перемовини з виробниками про розширення переліку ліків", – зазначив Крамаренко.

За його словами, наразі бажання співпрацювати з міською владою виявили три вітчизняні виробники – ЗАТ "Дарниця", ВАТ "Фармак" та "Борщагівский ХФЗ".

Всього у переліку лікарських засобів 52 найменування. Знижка в аптечній мережі "Фармація" на них буде надаватися в розмірі 25-30% залежно від умов виробників.

Зокрема від виробника ЗАТ "Дарниця" знижки можна отримати на такі ліки як анальгін, аскофен, ацетилсаліцилова кислота, бісакоділ, валідол, дарсил, кальцію глюконат, мефенамінова кислота, мірамістин, пантесін, папазол, пірацетам, стрептоцид, Тримістин ®, Ф-гель , фталазол, цитрамон.

ВАТ "Фармак" пропонуватиме за пільговими цінами ліки: амізон, барбовал, диклофенак натрію, діазолін, едем, йоддицерин, корвалдин, корвалол, Ламікон, левомеколь, левомеколь, лізак, лоратадин, нафтизин, пектолван плющ, Піколакс, саліцилова кислота, сульфацил, фармазолін.

Від Борщагівського хімфармзаводу знижки можна отримати на аллохол, амброксол (сироп), амброксолу гідрохлорид, аскорутин, бальзамічний лінімент, Беластезину, зеленка, вугілля активоване, кверцетин, клотримазол, кратал, Септефрил, солодкі коріння.

Як відомо, 2 квітня також було підписане розпорядження КМДА щодо впровадження "Картки киянина" у Київському метрополітені, зараз картка працює як проїзний документ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 11:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.