"Укрзалізниця" скасувала улюблений поїзд львів'ян

З 27 травня залізничники скоротять число нічних поїздів з Києва до Харкова і Львова після введення швидкісних Hyundai.

Зокрема, курсування поїзда № 91/92 Київ-Львів (з Києва - в 22:15, у Львові - в 6:32) скасовується, а його номер буде переданий поїзду № 359/360 Київ - Львів (з Києва - в 15:42, у Львові - в 6:43), пише ТСН.

При цьому останній завдяки підвищенню маршрутної швидкості до 50 км/год він буде переведений в категорію "швидкий" і стане прибуватиме до Львова о 4:37.

"У зв'язку зі скороченням кількості поїздів в даному напрямку, перевезення пасажирів передбачаються денними швидкісними потягами Львів - Київ виробництва компанії Hyundai", - йдеться в коментарі адміністрації.

Крім того, "Укрзалізниця" повідомила, що нічний поїзд № 343/344 сполученням Київ-Харків також скасовується, а перевезення пасажирів передбачається денними швидкісними поїздами Hyundai сполученням Харків - Київ, швидкість яких сягатиме 160 км/год і які зможуть здійснювати по три рейси в обидві сторони протягом одного дня.

"Таким чином, залізничним транспортом зможе подорожувати значно більша кількість пасажирів: загальна кількість місць у міжрегіональному електропоїзді Hyundai в девятивагонній комплектації - 579, з яких першого класу - 168, другого класу - 411", - повідомили в "Укрзалізниці".

Як відомо, потяги виробництва Hyundai Rotem повинні з'єднати швидкісним рухом українські міста. Вони долатимуть відстань від столиці до Харкова за 3,5 години, з Києва до Львова - за 4,5 години, з Києва до Донецька - за 5,5 годин.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 21:02

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.